АНОНС: конкурс учнівських есе «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни»

Деталі

Конкурс учнівських есе 2018

          Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок прийому робіт на київський міський конкурс учнівських есе з теми: «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

    Для участі в конкурсі необхідно до 2 грудня 2018 року (включно) заповнити онлайн-заявку на участь за наступним посиланням: https://goo.gl/forms/LrnUqSYxhpCTnAkt1 та надіслати текст есе на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Есе повинно відповідати наступним критеріям:

  •      актуальність;
  •      оригінальність викладу;
  •      наявність тези;
  •      аргументів, які підтверджують або спростовують тезу;
  •      логічність та послідовність думок;
  •      індивідуальність висновків.

    Есе повинно бути виконано у текстовому редакторі Word (14 кегль шрифту; 1,5 інтервал шрифту; Times New Roman; поля: зверху – 2, знизу – 2, зліва – 2, справа – 2; колір шрифту – чорний; нумерація сторінок – зверху в правому боці) та не перевищувати 2 сторінок формату А4.

   Учасники, роботи яких пройшли відбірковий етап та стали Фіналістами Конкурсу нагороджуються Дипломами фіналістів Конкурсу. Учасники, які зайняли призові місця нагороджуються Дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня та цінними подарунками.

Конкурс учнівських есе 2018 сайт

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (044) 593-97-61 або на e-mail: kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua