Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Чи знаєш ти свої права?

Деталі

Діти у АртекуПредставники Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД регулярно влаштовують для дітей, відпочиваючих у Міжнародному дитячому центрі «Артек», різноманітні заходи. Акцент робиться на креативності – заходи організовуються в ігровому, пізнавальному, інтерактивному та інших форматах. Цього разу відвідали артеківців з інтерактивною грою на тему: «Чи знаєш ти свої права?».

Учасниками заходу були учні п’ятих класів, яким директор Центру Леся Бурчак розповіла про систему безоплатної правової допомоги в Україні, про протидії булінгу, насильству в сім’ї та про механізми захисту порушених прав дітей. Особливу увагу Леся Бурчак акцентувала на тому, що Закон України "Про безоплатну правову допомогу" відносить всіх дітей до категорії суб'єктів права на всі види правових послуг, предбачені Законом.

Лася Бурчак

 

Заступник директора Роман Мотричук влаштував для дітей перегляд мультиплікаційних роликів, які присвячені правам дітей. Після перегляду кожен мультфільм коментувався, дітьми наводились приклади реалізації їх прав з реального життя. Школярі називали які права їм відомі, а також ті права, про які йшлося у мультфільмах. Всі активно долучилися до обговорення, ділилися власними думками, спілкування видалось цікавим та насиченим. Діти – найвдячніша аудиторія.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережне київське бюро

Адреса: Печерський узвіз, 5

Точка доступу до правової допомоги

Адреса: вул. Володимирська, 60, аудиторія 155а

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua