Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

logo

   

logostat

   

Advocats

   

146

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Чому важливо бути толерантними?

Деталі

Михайло ХарінЩороку 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, оскільки цього дня у 1995 році держави-члени ООН ухвалили Декларацію принципів терпимості, у зв’язку з чим в.о. директора Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві за підтримки Київської міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки "Молода гвардія" розповів школярам що таке толерантність та як бути терпимими. Виховний захід мав на меті показати значимість толерантності під час взаємодії з іншими, навчити розуміти і поважати один одного та удосконалювати вміння толерантного спілкування.

Урок толерантності розпочався з «побудови» паперових літаків, у кожної групи дітей вони вийшли різними. Це надихнуло школярів на висновок, що літаки – немов люди, кожен різний, але у всіх одне призначення.

IMG 20191113 144205

Продовжили вправою «Біла ворона», за допомогою якої Михайло Харін мав змогу продемонструвати школярам психологічний стан людини, яка за певними ознаками відрізняється від решти.

IMG 20191113 145758

Завершили виховну годину «товариським судом», під час якого учасники тренувалися вирішувати конфліктні ситуації за принципом толерантності, що попереджує прояви булінгу серед молоді.

IMG 20191113 143651

*Довідково:

Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості. Формуванню толерантності сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті і переконань. Толерантність - це єдність у різноманітті. Це не тільки моральний обов’язок, а й політична та правова потреба.

Толерантність - це не поступка, поблажливість чи потурання. Толерантність - це, передусім, активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини. Толерантність у жодному разі не може бути виправданням посяганню на ці основні цінності. Толерантність повинні виявляти кожна людина, групи людей та держави.

 

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з київських місцевих центрів або бюро правової допомоги:

Лівобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1

Телефон: 223-10-41

Лівобережне київське бюро правової допомоги

Адреса: бул-р Верховної Ради, 33/1

Телефон: 223-10-39
Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережний київський місцевий центр

Адреса: вул. Єреванська, 32
Телефон: 593-97-60
Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правобережне київське бюро

Адреса: Печерський узвіз, 5

Точка доступу до правової допомоги

Адреса: вул. Володимирська, 60, аудиторія 155а

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua