Київські школярі оволоділи знаннями і навичками, які допоможуть швидко розпізнати прояви насильства та вміти себе захистити

Деталі

IMG 77e86a1e34356e1a2501fff87ad8a101 VПро неприпустимість насильства у стосунках між людьми, про законодавче забезпечення запобігання та заборону усіх його форм і жорстокого поводження з дітьми розповідали фахівці Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги учням ЗОШ №1.

Детальніше...

Делегація правників з Киргизької Республіки ознайомилася з роботою київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

KR13Система безоплатної правової допомоги становиться і розвивається для того, щоб попереджувати випадки порушення прав людини – саме такий висновок зробили правники з Киргизької Республіки, які відвідали Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві.

Детальніше...

Малолітню киянку намагалися позбавити права користуватися житлом найближчі родичі

Деталі

homeДідусь та бабуся малолітньої дитини подали позов до суду про визнання своєї онучки такою, що втратила право на користування їхньою квартирою. Про це повідомила громадянка К., яка звернулася за правовою допомогою до Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

На базі Київської місцевої прокуратури №3 з’явиться дистанційний консультативний пункт

Деталі

IMG 20180504 163227Прийнято рішення про створення дистанційного консультативного пункту Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі Київської місцевої прокуратури №3. Попередні домовленості про функціонування пункту досягнуті під час зустрічі між представниками установ.

Детальніше...

Правові аспекти розподілу спільного майна подружжя

Деталі

bpd miniПитання розподілу спільного майна подружжя при розлученні часто виникають як на виїзних консультуваннях так і при безпосередньому зверненні клієнтів до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Отож, фахівці Другого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги підготували інформацію про методи врегулювання цього питання, зокрема, і для осіб, які перебувають у незареєстрованому шлюбі.

Детальніше...

Для системи БПД виготовили буклети шрифтом Брайля

Деталі

04.05.2018  zastavka buklet brajlаЛюди з вадами зору в усіх регіонах України отримають інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Таку можливість система БПД отримала завдяки спільному українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик». Про це розповів директор Координаційного центру з надання правової допомоги (КЦ) Олексій Бонюк напередодні Міжнародного дня боротьби за права інвалідів.

Детальніше...

Налагодження партнерських відносин з ГО «Фонд «Намисто»

Деталі

31042822 1683144521776654 24922560 n (1) (1)25 квітня 2018 року директор Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Рудих провів зустріч з засновницею ГО «Фонд «Намисто» Катериною Шестак.

Детальніше...

Вакансія!

Деталі

vak 300x209Третій київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує фахівців долучитися до команди професіоналів Центру. Шукаємо фахівця на заміщення вакантної посади Головного спеціаліста Відділу представництва Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше статей...

 1. Правопросвітницький семінар для студентів
 2. Зустріч зі студентами Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету
 3. Успішні практики системи безоплатної правової допомоги
 4. Київських школярів знайомили з перевагами та складнощами професії правника
 5. Зустріч у Київському міському військовому комісаріаті
 6. Четвертий київський місцевий центр з надання БВПД оголошує про початок прийому робіт на конкурс студентських есе з теми: «Безоплатна професійна правнича допомога - ефективний механізм захисту прав людей в Україні»
 7. Участь у міжнародному проекті «Місто професій»
 8. Лекція «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх» для учнів ліцею № 157
 9. Зустріч зі студентами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
 10. Участь у семінарі-практикумі «Викладання нового предмету «Громадянська освіта» у 10 класах. Вимоги сьогодення»
   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua