Майбутніх медиків ознайомили з функціонуванням національної системи безоплатної правової допомоги

Деталі

IMG 0259З 8 по 14 грудня 2017 року в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця проходив лекторій до Всеукраїнського тижня права, на якому майбутніх медиків ознайомлювали з конституційними правами та механізмами їх реалізації. До заходу були запрошені також і фахівці Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги.

Детальніше...

Для курсантів Національної академії внутрішніх справ відбулась лекція на тему: «Права, обов’язки та безпека учасників дорожнього руху»

Деталі

IMG 20171214 172338 672

14 грудня директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір, спільно з головою Печерської районної організації Товариства Червоного Хреста України Іваном Павлишиним провели лекцію для курсантів Національної академії внутрішніх справ на тему: «Права, обов’язки та безпека учасників дорожнього руху». 

Детальніше...

Дистанційні пункти доступу до БПД можуть бути відкриті у приміщеннях військових частин ЗСУ

Деталі
 
 
 

memoMOСаме це, з-поміж іншого, передбачає Меморандум про наміри щодо співробітництва між Міністерством оборони України та Координаційним центром з надання правової допомоги (далі – Меморандум), який сторони уклали 11 грудня.

Детальніше...

У Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» відбулась благодійна акція з донорства крові

Деталі

IMG 137712 грудня 2017 року до Дня благодійності в Україні, у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ», відбулась благодійна акція з донорства крові.

Участь у цьому заході взяли, Заступник Міністра юстиції України Гія Гіцадзе, начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко, Головний лікар НДСЛ "ОХМАДИТ" Ірина Садов 'як, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Оксана Василяка та керівники Київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Інформаційно-просвітницький тренінг «Трудові права неповнолітніх» для учнів Київського вищого професійного училища деревообробки

Деталі

IMG f3b65ba46c8dacad346c07960131a995 V8 грудня 2017 року начальник відділу представництва Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Владислав Шкурко провів інформаційно-просвітницький тренінг «Трудові права неповнолітніх» для учнів Київського вищого професійного училища деревообробки.

Детальніше...

Зустріч із військовослужбовцями військової частини №3030 Національної гвардії України

Деталі

25115038 176192546299836 764058881 nВ рамках Всеукраїнського тижня права директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір відвідав військову частину №3030 Національної гвардії України, привітав військовослужбовців з Днем Збройних сил України та ознайомив з роботою центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Учнів СЗШ № 105 проінформували про відповідальність неповнолітніх

Деталі

IMG 20171207 1414167 грудня 2017 року заступник директора Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерія Кладовщикова та начальник відділу представництва Владислав Шкурко розповіли учням СЗШ № 105 про відповідальність неповнолітніх.

Детальніше...

Фахівці Регіонального центру та київських місцевих центрів з надання БВПД відвідали лекцію «Правила поведінки судді та у суді»

Деталі

24891710 176151749637249 2146226422 n7 грудня 2017 року, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Богдан Кушнір організував проведення відкритої лекції судді-спікера Солом’янського районного суду міста Києва Марії Зелінської на тему «Правила поведінки судді та у суді».

Детальніше...

Більше статей...

  1. Урок права для учнів гімназії «Діалог»
  2. Лекція «Органи влади в Україні, їх функції та повноваження. До кого звертатись щоб реалізувати або захистити свої права?»
  3. Семінар-лекція «Забезпечення реалізації прав внутрішньо переміщених осіб в Україні» для фахівців Міністерства інфраструктури України
  4. Лекція «Юридична відповідальність медичних працівників» для студентів Київського медичного коледжу №3
  5. Відбувся фінал правничого брейн-рингу «Учні vs правозахисники»
  6. Розпочався позаплановий внутрішній аудит Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  7. Лекція «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх» для учнів СШ № 214
  8. Підписання меморандуму про співпрацю
  9. Круглий стіл з питань правового виховання в закладах освіти міста Києва
  10. Кінопоказ правозахисної стрічки про жінку, яка всупереч долі, відважно боролася за права людини
   

banner am

   

career

   

grafik

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua