Обмін досвідом фахівців системи безоплатної правової допомоги

Деталі

346547437657865З метою обміну досвідом та прикладами кращих практик в наданні безоплатної правової допомоги, за сприяння Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві, 9 листопада 2018 року команда Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітала до Другого київського місцевого центру. Здійснення таких зустрічей сприяє створенню ефективної системи управління правовими знаннями та розвитку людського потенціалу правничої спільноти.

Детальніше...

В столичному вищому навчальному закладі відбувся семінар на тему: «Запобігання домашньому насиллю, захист прав потерпілих»

Деталі

IMG a336d3ad2be94f4bb3e1f49970d3ff06 VУ Національному університеті біоресурсів та природокористування відбувся семінар для студентів юридичного факультету, організований Першим київським місцевим центром з надання БВПД на тему «Запобігання домашньому насиллю, захист прав потерпілих».

Детальніше...

Проведення безкоштовного тренінгу «Земельна просвіта» для юристів системи БПД, ОМС, ОТГ, землевпорядників та реєстраторів

Деталі

Zemelne22 та 23 листопада в місті Києві, в рамках співпраці зі Світовим банком, пройдуть тренінги на тему «Земельна просвіта» для юристів системи безоплатної правової допомоги, органів місцевого самоврядування, об’єднань територіальних громад, землевпорядників та реєстраторів.

Детальніше...

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі
07.11.2018 konkurs advВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

АНОНС: конкурс учнівських есе «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни»

Деталі

Конкурс учнівських есе 2018

          Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про початок прийому робіт на київський міський конкурс учнівських есе з теми: «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

Детальніше...

Людей старшого віку навчали, як відстоювати власні права

Деталі

543654764834652543В рамках реалізації Національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Солом’янському районі м. Києва відбувся правоосвітній захід, який був покликаний підвищити правову спроможність людей старшого віку. Організаторами заходу виступили Центр Сім’ї Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, юридична клініка «Захист» Національної академії внутрішніх справ та Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва.

Детальніше...

Семінар щодо правових аспектів призначення на посаду та звільнення осіб передпенсійного віку

Деталі

IMG 4a109667e6fc0709309372f43610b45d VУ Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості відбувся навчальний захід для осіб, що перебувають на обліку у центрі - «Семінар для осіб старше 45 років» - щодо правових аспектів призначення на посаду та звільнення осіб передпенсійного віку.

Детальніше...

«Незакомпостований квиток не дає права на проїзд»

Деталі

123123Пасажири міського транспорту часто зіштовхуються з незаконними діями контролерів міських тролейбусів, автобусів, трамваїв, щодо покарання особи за безквитковий проїзд.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Учнів київських шкіл навчали основам толерантності та юридичним аспектам шкільного самоврядування
  2. Обговорення шляхів реалізації Меморандуму про співпрацю у Державній установі «Київський слідчий ізолятор»
  3. Підвищення правової обізнаності засуджених сприятиме їхній інтеграції в суспільство
  4. Кар'єрний форум "Живи та працюй в Україні"
  5. В Україні стартувала ініціатива «Сімейні радники»
  6. У Дніпровському районі столиці відбулося урочисте засідання, присвячене Дню захисника України
  7. «Як вибрати майбутню професію?»: спілкуємось з дітьми у День юриста
  8. У Києві обговорили напрямки співпраці центрів з надання БВПД та відділів з питань пробації у місті Києві
  9. У Києві відбувся інформаційно-просвітницький захід «Правова абетка» для людей з інвалідністю
  10. Четвертий київський місцевий центр посилює співпрацю з Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна».
   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua