Екскурсія для студентів

Деталі

IMG 229916 березня 2018 року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві провели зустріч зі студентами юридичної клініки «De Jure» навчально-наукового інституту №3 Національної академії внутрішніх справ.

Детальніше...

Участь у засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації

Деталі

IMG 072216 березня 2018 року начальник відділу представництва Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Владислав Шкурко взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації, яке провів заступник голови адміністрації Петро Захарченко. У заході взяли участь представники структурних підрозділів Дарницької РДА, заступник військового комісара Дарницького районного військового комісаріату Руслан Тригуб та представники громадських об’єднань.

Детальніше...

137 громадян отримали безоплатну правову допомогу, звернувшись до дистанційного пункту на базі Голосіївської служби зайнятості

Деталі

29468185 205831190002638 1378235802487619584 n19 січня 2017 року Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав співпрацю з Голосіївським районним центром зайнятості. Кожний перший та третій четвер місяця головний спеціаліст відділу представництва Центру Катерина Негода здійснює консультування з правових питань в приміщенні Голосіївської служби зайнятості.

Детальніше...

Участь у правопросвітницькому заході «Право на каву»

Деталі

4815 березня 2018 року в Центральній районній бібліотеці Шевченківського району міста Києва ім. Є. Плужника відбувся правопросвітницький захід Головного територіального управління юстиції у місті Києві «ПРАВО НА КАВУ», прийди та отримай безкоштовну юридичну консультацію провідних адвокатів міста Києва, спеціалістів столичної юстиції і чашку кави. В заході взяли участь працівники Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Адвокат Лілія Лукацька допомогла повернути пенсію учаснику АТО з 2-ю групою інвалідності

Деталі

Лукацька11 вересня 2017 року до Другого київського місцевого центру з надання БВПД звернувся учасник АТО з другою групою інвалідності, який повідомив, що Головне управління Пенсійного Фонду України в місті Києві припинило виплату йому пенсії у зв’язку із укладенням ним контракту про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України на посадах осіб рядового складу. Крім цього з 1 березня 2017 року щомісячно проводиться утримання коштів у розмірі 20% пенсії як надмірно сплачені. Тобто, ГУ ПФУ у місті Києві вважало, що проходження військової служби у Збройних Силах України за контрактом є роботою, тому пенсіонер вважається працюючим і позбавляється нарахованої пенсії.

Детальніше...

Лекція для учнів СШ №148 імені Івана Багряного

Деталі

1315 березня 2018 року фахівці Першого київського місцевого центру з надання БВПД провели лекцію «Домашнє насильство. Запобігання та протидія домашньому насильству» для учнів спеціалізованої школи I-III ступенів №148 імені Івана Багряного. Спеціалісти центру разом з представником Громадської організації «Ла Страда - Україна» Людмилою Кормош розповіли учням про види насилля та про права дітей на безкоштовну правову допомогу і захист від домашнього насилля.

Детальніше...

Понад 400 осіб проконсультували фахівці Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД на національній гарячій лінії з попередження домашнього насилля, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

Деталі

ла страда2З 2016 року Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав співпрацю з Громадською організацією Ла Страда - Україна. Начальник відділу правової інформації та консультацій Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Маньківська двічі на місяць здійснює консультування на національній гарячій лінії з попередження домашнього насильства , торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Детальніше...

Участь у науково-практичному семінарі «ЦПК України: новели та практика застосування»

Деталі

sem 03 06 18 26 березня 2018 року директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір взяв участь в науково-практичному семінарі "ЦПК України: новели та практика застосування". Захід відбувся на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Детальніше...

   

banner am

   

career

   

grafik

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua