Відкриття дистанційного консультаційного пункту на базі Київського міського центру соціально-психологічної допомоги

Деталі

IMG 20180718 114033У відповідності до змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» до суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги була віднесена нова категорія громадян, а саме особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі
 

Uvaga newsКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів системи БПД взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі
 
 

09.07.2018   zystrich direktoriv (4)Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Адвокати системи БПД допомогли киянину довести своє батьківство та встановити право піклування над сином

Деталі

family_four_members_hands.jpgРодина — то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов'язків. І кожна сім'я докладає зусиль, аби не всохло родове дерево, бо "Без роду нема народу", так киянин Володимир тривалий період часу не мав змоги бачитися та виховувати свою дитину. Він звернувся до Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з проханням допомогти йому проживати разом із своєю дитиною.

Детальніше...

Участь у тренінгу з розвитку навичок роботи soft skills

Деталі

36576960 2217869978253440 4301523065361137664 nЗадля розвитку комунікативних навичок із вразливими групами клієнтів системи безоплатної правової допомоги спеціалісти київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у тренінгу з розвитку навичок роботи soft skills. Серед вразливих груп клієнтів - постраждалі від домашнього насильства та ґендерно-обумовленого насильства, діти, учасники АТО, внутрішньо переміщені особи і люди похилого віку.

Детальніше...

Представники Міністерства Юстиції Казахстану ознайомилися з роботою київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

IMG 3758Перебуваючи в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві, правники з Казахстану поспілкувалися з працівниками центру та дізналися про становлення та розвиток системи БПД.

Детальніше...

Увага! Змінена адреса Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги!

Деталі

photoЗ 2 липня 2018 року Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги тимчасово буде знаходитись за адресою: проспект Науки, 24/2. Контактний телефон: 068-486-61-33.

В столиці представили звіт «Права людини і поліція – 2017»

Деталі

IMG 3605Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів презентувала щорічний огляд стану дотримання прав людини в діяльності поліції, який містить загальний виклад системних проблем та можливі шляхи їх подолання. В обговоренні актуальних питань взяв участь в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві Михайло Харін.

Детальніше...

   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua