Ми у соціальних мережах  

   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

Digest banner

   

logo

   

logostat

   

Безоплатна правова допомога

   

Advocats

   

146

   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Урок про сучасні проблеми у сфері прав людини

Деталі

Дев'ятикласникиКиївська міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода гвардія" давній партнер Регіонального центру з надання БВПД у місті Києві. Спільно ми проводимо активну правопросвітницьку діяльність серед закладів шкільної освіти у Києві. Наразі до Дня прав людини у Бібліотеці проходить виставка літератури про права людини та громадянина, а також на базі Бібліотеки відбувся інтерактивний урок для учнів дев’ятих класів на тему «Сучасні проблеми у сфері прав людини».

Детальніше...

Як пройшов Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги у Києві

Деталі

Право з тобою10 грудня на честь Дня прав людини проголошено Всеукраїнським днем безоплатної правової допомоги. Сьогодні по всій країні діляться регіональним досвідом взаємодії з партнерами, клієнти розказують свої життєві історії, з якими вони потрапили до центрів, центри показують роботу системи у дії, а кращі адвокати консультують, розкривають нюанси професії, особливості допомоги вразливим групам громадян та іншу специфіку професії юриста.

Детальніше...

Відбувся навчальний семінар для юристів Контактного центру Києва

Деталі

СемінарДля працівників КБУ «Контактний центр міста Києва» 1551 відбувся семінар на тему «Право громадян на медичну допомогу», організований та проведений спільно з Лівобережним київським місцевим центром з надання БВПД. Участь у заході взяли директор Лівобережного центру Леся Бурчак та адвокат Олена Гончаренко.

Детальніше...

Студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права ознайомлювали з конституційними правами та шляхами їх захисту

Деталі

СтудентиФахівці Правобережного київського місцевого центру ознайомлювали студентів Київського кооперативного інституту бізнесу та права з конституційними правами та шляхами їх захисту. Студентам пояснили про правову приводу прав людину, природню концепцію походження та соціального призначення держави, змісту базових прав людини, особливостей правомірного обмеження окремих прав людини.

Детальніше...

Проблемні питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі

Робоча зустрічБлагодійний фонд «Право на захист» та київські місцеві центри з надання БВПД – давні партнери. Спільно з Фондом центри надають правову допомогу шукачам притулку, біженцям, особам без громадянства і без документів, внутрішньо переміщеним особам та постраждалим внаслідок конфлікту.

Детальніше...

10 грудня святкуватиметься Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

Всукраїнський день БПД10 грудня центри та бюро правової допомоги по всій Україні готові до відвертої розмови з кожним. Директори поділяться регіональними нюансами та досвідом взаємодії з партнерами. Клієнти розкажуть свої життєві історії боротьби за справедливість. Під час екскурсії можна буде побачити роботу системи у дії. Крім того, у цей день можна проконсультуватися з кращими адвокатами, а також запитати про судову практику, нюанси професії, особливості допомоги вразливим громадянам тощо.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у І Школі земельного права України

Деталі

Запрошення на І Школу земельного праваКиївський університет імені Бориса Грінченка 7 грудня 2019 року проводить І Школу земельного права України, яка акредитована Експертною радою з питань акредитації та сертифікації щодо підвищення кваліфікації при Національній асоціації адвокатів України. Для адвокатів буде нараховано 5 залікових балів, також кожен учасник отримає програму та сертифікат про участь у заході.

 

Детальніше...

Чому важливо попереджувати прояви булінгу?

Деталі

ДітиРегіональний центр з надання БВПД у місті Києві регулярно проводить правопросвітницькі заходи для школярів щодо попередження проявів булінгу. Цього разу в.о. директора Регіонального центру Михайло Харін та головний спеціаліст відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Олена Добровольська відвідали учнів четвертих та шостих класів Середньої загальноосвітньої школи №306 І-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва.

Детальніше...

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua