Анонс

Деталі

6555-tmb-120x90

26 вересня 2017 року в Другому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги о     12 годині відбудеться прийом громадян за участі заступника міністра України Гії Гецадзе.

Прийом відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Ділова, 14-Б.

Початок прийому громадян: 12 година 26.09.2017.

Киянам розповідали про європейські принципи демократичного розвитку

Деталі

21908126 482567558774249 1342869364 o20 вересня 2017 року фахівці Четвертого київського місцевого центру провели навчання для киян з теми: “Європейські принципи демократичного розвитку”. Захід проведений з нагоди відзначення Європейського тижня місцевої демократії та був покликаний підвищити правничий потенціал територіальної громади киян у їх спроможності вирішення локальних проблем.

Детальніше...

Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»

Деталі

e learnДля адвокатів, працівників центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також для інших зацікавлених сторін, які працюють з людьми, котрі зазнають насильства в сім’ї, – розроблено курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї».

Детальніше...

У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань

Деталі

trening zastavka1Протягом вересня та жовтня у всіх регіонах України пройдуть одноденні каскадні тренінги для фахівців системи БПД з кримінально-правових та кримінально-процесуальних питань. Їх учасниками стануть працівники бюро правової допомоги, а також місцевих центрів, які безпосередньо працюють із клієнтами. Навчальні заходи організовані та відбудуться за підтримки проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що впроваджується за фінансового сприяння уряду Данії.

Детальніше...

Стартує відбір до фінальної в цьому році Школи активних громадян

Деталі

Фінальна Школа

26, 27 та 28 вересня з 15:00 до 17:00 в м. Києві проходитиме Третя Школа активних громадян.

До участі в заході запрошуються студенти, випускники ВНЗ, активісти громадянського суспільства, працівники органів публічної адміністрації, які цікавляться питаннями посилення правової спроможності територіальної громади міста Києва.

В програмі Школи будуть тематичні навчальні блоки, на яких розглядатимуться актуальні питання запобігання та протидії корупції в Україні, порядку створення громадських організацій, попередження та протидія сімейного насильства, проблем захисту трудових прав молоді. Також учасники Школи ознайомляться з активностями провідних громадських організацій та з перших вуст чиновників почують про вдалі реформи в Україні.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Майстер-клас на тему: "Актуальні проблеми дотримання прав та обов'язків учасників дорожнього руху"
  2. Правопросвітницький захід в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!»
  3. Акція присвячена висвітленню проблем переселенців
  4. Особам, що перебувають на обліку в управліннях пробації прочитали лекцію на тему: «Правова допомога як чинник вирішення складних життєвих ситуацій»
  5. Людям з інвалідністю розповідали про ефективність захисту їх прав та інтересів через систему безоплатної правової допомоги
  6. Оголошення про вакансію
  7. Відбувся тренінг для представників юридичних служб центральних органів виконавчої влади
  8. Тренінг консультантів «гарячої лінії» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації Громадської організації «Ла Страда – Україна» про роботу системи безоплатної правової допомоги та порядок звернення
  9. Анонс події: Консультування під час «Осіннього ярмарку народного мистецтва» 2017
  10. З Днем Незалежності !!!
   

banner am

   

career

   

grafik

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
 

   

Ми у соціальних мережах  

   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua