Робоча група напрацювала пропозиції щодо вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми

Деталі

20180808 133847«Приблизно дві тисячі українців стали жертвами торгівлі людьми в Росії, вони зараз перебувають у СІЗО або вже відбувають покарання» - зазначила голова ГО «Фундація «Гармонізоване суспільство» Наталія Грищенко розпочинаючи робочу зустріч, що відбулася у межах проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні». Серед учасників робочої групи і батьки жертв торгівлі людьми.

Детальніше...

Які права має потерпілий від злочину?

Деталі

unian 725158 id22917 650x410 1 650x410До Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги досить часто звертаються громадяни з питаннями про права потерпілого в кримінальному процесі. Адже, коли особа обізнана в своїх правах – вона є захищеною від протиправних дій, як з боку порушників, так і органів, які здійснюють досудове розслідування та судовий розгляд.

Детальніше...

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві розшукується фахівець з комунікації

Деталі

Вакансія у сфері комунікаціїДо уваги фахівців, які зацікавлені в роботі у сфері комунікації!
Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві відкрито вакансію спеціаліста Відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації. 

Детальніше...

Запрошуємо фахівців долучитися до команди професіоналів

Деталі

vak 300x209
Шукаємо спеціаліста на заміщення вакантної посади заступника начальника 
відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Щодо надання правової допомоги Віктору Януковичу.

Деталі

logo2 серпня 2018 року до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві (далі – Регіональний центр) о 10 год. 30 хв. надійшла ухвала Оболонського районного суду м. Києва від 1 серпня 2018 року, якою Регіональному центру доручено призначити адвоката для здійснення захисту Януковича Віктора Федоровича.

Детальніше...

Хто відшкодовує шкоду, завдану неповнолітньою особою?

Деталі

logoДо Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги досить часто звертаються батьки з запитанням, чи відшкодовують вони особисто шкоду, завдану їхніми неповнолітніми дітьми.

Детальніше...

БВПД протягом року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів

Деталі

02.12 200x113Парламент удосконалив деякі засади надання безоплатної правової допомоги шляхом внесення змін до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон). 

Так, згідно зі змінами до статті 14 Закону безоплатна вторинна правова допомога окремим суб’єктам права надаватиметься не більше 6 разів протягом бюджетного року та не більше ніж за шістьома дорученнями/наказами, виданими центрами БВПД, одночасно.

Детальніше...

Пенсіонерів навчать, як правильно укладати договір оренди житла

Деталі

0001 (4)Останні зміни до порядку нарахування житлових субсидій призвели до того, що значна кількість людей похилого віку стикається зі значними витратами на оплату за житлово-комунальні послуги. Тому пенсіонери можуть спробувати отримати додатковий дохід за допомогою здачі в оренду кімнат власного житла. Яким чином укласти такий договір, щоб не опинитися в конфлікті з законом, безкоштовно навчать юристи в Правничому хабі для людей похилого віку, який діє на базі Центральної районної бібліотеки імені Ф.М. Достоєвського.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Розпочато реєстрацію адвокатів та юристів на навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин
  2. Засудження до позбавлення волі підлітка чи молодої людини – що це? Покарання задля покарання чи шанс на каяття та виправлення?
  3. Відкриття дистанційного консультаційного пункту на базі Київського міського центру соціально-психологічної допомоги
  4. Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills
  5. Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні
  6. Адвокати системи БПД допомогли киянину довести своє батьківство та встановити право піклування над сином
  7. Участь у тренінгу з розвитку навичок роботи soft skills
  8. Представники Міністерства Юстиції Казахстану ознайомилися з роботою київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  9. Увага! Змінена адреса Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги!
  10. В столиці представили звіт «Права людини і поліція – 2017»
   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua