Правничий квест - цікаво і корисно

Деталі

zahid questЗ нагоди Всеукраїнського тижня права Третім київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено правничий квест зі школярами.

Детальніше...

Учні Святошинського району міста Києва змагалися знаннями у сфері права

Деталі

IMG 20181211 155459 HHTУ Святошинській філії Київського міського центру зайнятості, в рамках Всеукраїнського тижня права, відбувся правничий брейн-ринг «Я – правозахисник».

Детальніше...

Будьмо добрими і ввічливими!

Деталі

Bullying2 iСпівробітники Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжують активно проводити заходи на підтримку кампанії #СТОПБУЛІНГ, направленої на протидію цькуванню та моральному знущанню серед підлітків.

Детальніше...

"Пробація - можливості для змін"

Деталі

IMG e87dcc00121909b88ee6cefabb80d113 VСпівробітники Третього київського місцевого центру з надання БВПД на запрошення начальника Дарницького районного відділу з питань пробації філії державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області Наталі Гаркави відвідали Національну фотовиставку «Пробація – можливості для змін».

Детальніше...

Презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Деталі

47680108 2145254442471034 8667067033495535616 n13 грудня 2018 року о 10.00 відбудеться презентація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

Детальніше...

Дітей навчали як протидіяти булінгу

Деталі

DSC 5684Нещодавно фахівці Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД, спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у м. Києві, відвідали Спеціалізовану школу І-ІІ ступеню №12, де поспілкувалися з дітьми щодо шляхів протидії булінгу.

Детальніше...

Презентовано ґендерну стратегію системи безоплатної правової допомоги

Деталі
 
 
 

27.11.2018  gender strategia (1)Подолати ґендерні стереотипи та гарантувати рівні можливості для чоловіків і жінок у доступі до правової допомоги. Така мета ґендерної стратегії системи надання безоплатної правової допомоги «Рівні партнери». Документ був презентований 27 листопада.

Детальніше...

Система БПД працюватиме у звичайному режимі

Деталі

27.11.2018.png

Координаційний центр з надання правової допомоги у зв’язку із введенням воєнного стану в 10-ти областях України наголошує, що режим роботи системи безоплатної правової допомоги не змінюється, із дотриманням правового режиму воєнного стану.

Усі територіальні відділення – регіональні та місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги, продовжують працювати відповідно до свого звичайного графіка роботи. Відповідно до затверджених графіків здійснюється робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги. 

Введення воєнного стану не призводить до обмежень прав суб'єктів на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Безоплатна правова допомога надається у порядку та за наявності підстав, визначених чинним законом. 

Більше статей...

 1. #СтопБулінг
 2. Підписано Меморандум про спільну діяльність між Першим київським місцевим центром та Центром у справах сім’ї та жінок Деснянського району міста Києва
 3. Обмін досвідом фахівців системи безоплатної правової допомоги
 4. В столичному вищому навчальному закладі відбувся семінар на тему: «Запобігання домашньому насиллю, захист прав потерпілих»
 5. Проведення безкоштовного тренінгу «Земельна просвіта» для юристів системи БПД, ОМС, ОТГ, землевпорядників та реєстраторів
 6. Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
 7. АНОНС: конкурс учнівських есе «Права людини та толерантність – основа розвитку успішної країни»
 8. Людей старшого віку навчали, як відстоювати власні права
 9. Семінар щодо правових аспектів призначення на посаду та звільнення осіб передпенсійного віку
 10. «Незакомпостований квиток не дає права на проїзд»
   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua