Інформування студентської молоді про можливості системи безоплатної правової допомоги

Деталі

IMG 7789f2b087fa15e338427ad9671a13b4 VСтуденти і викладачі Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки дізналися про можливості правового захисту за допомогою системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Фахівці системи безоплатної правової допомоги, органів юстиції та Центру сім’ї підвищували правову обізнаність викладачів Національної академії внутрішніх справ

Деталі

35849132 2074182662841131 6216039788781240320 oВикладачів кафедри цивільного права і процесу Національної академії внутрішніх справ ознайомили з практичними аспектами роботи органів юстиції та Центру сім’ї Солом’янського району міста Києва.

Детальніше...

Киянам розповідали, як діяти у разі домашнього насильства

Деталі

20180619180458 8686Під час соціальної акції «Я МАЮ ПРАВО НА ПОВАГУ» у Маріїнському парку фахівці київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали правові консультації та розповідали, як діяти у разі домашнього насильства.

Детальніше...

Запрошуємо до команди центру

Деталі

vak 300x209Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує фахівців долучитися до команди професіоналів Центру. Шукаємо фахівця на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Вакантна посада!

Деталі

vak 300x209Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги запрошує фахівців долучитися до команди професіоналів Центру. Шукаємо фахівця на заміщення вакантної посади заступника начальника Відділу правової інформації та консультацій Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Артеківці дізналися як реалізовувати та захищати свої права

Деталі

IMG 3588У межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці київських центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочали співпрацю з Міжнародним дитячим центром «Артек». Під час пізнавальних рольових ігор та правопросвітницьких бесід артеківці знайомились з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, розширюючи свої знання про права та обов’язки.

Детальніше...

У Києві відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

SAVE 20180613 110307 (1)З 11 по 12 червня 2018 року, відповідно до плану-графіку проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2018 року № 1335/7 відбувся другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві.

Детальніше...

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

Деталі

zastavka2 200x113Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з міжнародними партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Підлітки, які тимчасово перебувають у Київському центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей №1 позбувалися звичок асоціальної поведінки
  2. Для системи БПД виготовили інформаційний буклет та паспорт прав дитини
  3. Щодо надання правової допомоги Януковичу В.Ф.
  4. Завершився перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві
  5. Меморандум з благодійним фондом «Право на захист»
  6. «Країна зелених дужечок» розповіла про права дітей та надала правові консультації їх батькам
  7. Адвокат системи БПД врятував киянина від 15 років позбавлення волі та конфіскації майна
  8. Вітаємо переможця загальноміського правничого брейн-рингу – команду «Демократичний союз»!
  9. Підбиття підсумків міського конкурсу есе «Безоплатна професійна правнича допомога – ефективний механізм захисту прав людей в Україні»
  10. Київські школярі оволоділи знаннями і навичками, які допоможуть швидко розпізнати прояви насильства та вміти себе захистити
   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua