В Україні стартувала ініціатива «Сімейні радники»

Деталі

16.10.2018 radniki 116 жовтня 2018 року відбулася презентація ініціативи «Сімейні радники». Це спільна ініціатива Міністерство юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості.

Детальніше...

У Дніпровському районі столиці відбулося урочисте засідання, присвячене Дню захисника України

Деталі

AAA11 жовтня 2018 року в приміщенні Київської дитячої школи мистецтв №6 ім. Г.Л.Жуковського відбулося урочисте засідання присвячене Дню захисника України. На святковому заході виступили: Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Онофрійчук П. В., керівники структурних підрозділів КМДА, Центру правової допомоги киянам, представники громадськості, ветерани Другої світової війни, збройних конфліктів та АТО.

Детальніше...

«Як вибрати майбутню професію?»: спілкуємось з дітьми у День юриста

Деталі

20181008 1248538 жовтня 2018 р., з нагоди професійного свята - Дня юриста, директор Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бурчак Леся, керівник юридичної клініки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Дубчак Леся та студенти ВНЗ відвідали спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва.

Детальніше...

У Києві обговорили напрямки співпраці центрів з надання БВПД та відділів з питань пробації у місті Києві

Деталі

IMG 3764Сьогодні в м. Києві відбулася зустріч керівництва Святошинського районного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у м.Києві та Київській області, та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в м. Києві щодо обговорення заходів з реалізації Меморандуму про співпрацю, метою якого є забезпечення реалізації права осіб на безоплатну правову допомогу та підвищення правової обізнаності громадян в реалізації своїх прав.

Детальніше...

У Києві відбувся інформаційно-просвітницький захід «Правова абетка» для людей з інвалідністю

Деталі

IMG 20181005 1302035 жовтня 2018 року у Київському міському Палаці ветеранів відбувся інформаційно-просвітницький захід «Правова абетка», який мав на меті підвищити знання людей з інвалідністю про свої права та механізми їх реалізації і був організований Київським міським Центром соціальної, професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю за підтримки Четвертого київського місцевого центру.

Детальніше...

Четвертий київський місцевий центр посилює співпрацю з Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна».

Деталі

IMG 20181004 131555 BURST1Сьогодні фахівці Четвертого київського місцевого центру відвідали Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», в якому для студентів-консультантів юридичної клініки «Феміда» було проведено навчальний семінар з теми: «Актуальні питання надання правової допомоги громадянам». 

Детальніше...

У Києві відбувся тренінг, присвячений роботі з особами, які постраждали від домашнього насильства

Деталі

IMG 4300bf6b6382a9a64f71c88ea90ed1b6 V

03 жовтня 2018 року на базі Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участі та підтримки партнерів, а саме директора Київського міського центру соціально-психологічної допомоги Людмили Крупчинської та начальника Дарницького районного відділу з питань пробації філії державної установи «Центр пробації» у місті Києві та Київській області Наталі Гаркави, відбувся тренінг присвячений роботі з особами, які постраждали від домашнього насильства. До участі в тренінгу долучилися представники Четвертого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Чи можуть неповнолітні виїжджати закордон без дозволу батьків? Чи можуть офіційно влаштуватися неповнолітні закордоном?

Деталі

43016041 535974696815918 4690101731726458880 nСьогодні Директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушнір провів правовий лекторій для студентів Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва на тему «Закордонний досвід роботи для неповнолітніх» в міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці “Молода гвардія”.

Детальніше...

Більше статей...

  1. "Чи варто завжди говорити правду?" Спілкуємось з дітьми Київського центру соціально-психологічної реабілітації.
  2. Бути юристом у сучасному суспільстві - велика честь і велика відповідальність!
  3. Пенсіонерів навчать як відшкодовується шкода, завдана внаслідок ушкодження здоров'я або смерті
  4. Загальноміська культурологічна акція "Юнь Києва запрошує": місцеві Центри консультують молодь щодо протидії домашньому насильству та булінгу.
  5. Кияни дізналися як захистити себе та родину від домашнього насильства
  6. Відбулось відкриття дистанційного консультаційного пункту на базі Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Дарницького району міста Києва
  7. Робоча група напрацювала пропозиції щодо вдосконалення роботи у сфері протидії торгівлі людьми
  8. Які права має потерпілий від злочину?
  9. Запрошуємо фахівців долучитися до команди професіоналів
  10. Щодо надання правової допомоги Віктору Януковичу.
   

banner am

   

career

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

fakt koruptsiji 1

   

1pracia

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua