Співробітники Регіонального та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві прийняли участь у фестивалі для учасників АТО та їхніх сімей «Зустрінемось! З війни – до миру»

Деталі

media share 0 02 05 b48cdf58c9e72309fbb7500713d00ddc5e85e33dd2efb8b06892c25d5e4db21e bcf32576 7401 4409 b1eb 5542a9f9e79527 травня 2017 року співробітники Регіонального та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві прийняли участь у фестивалі для учасників АТО та їхніх сімей «Зустрінемось! З війни – до миру», який відбувся на території Національного комплексу «Експоцентр України».

Детальніше...

Фахівці Четвертого київського місцевого центру презентували киянам інформаційний буклет про порядок оформлення біометричного закордонного паспорта

Деталі

DSC 0854

У зв’язку з тим, що 17 травня 2017 року Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та міністром внутрішніх справ і національної безпеки головуючої у Раді ЄС Мальти Кармело Абелою було підписано Законодавчий акт Європейського Союзу, яким запроваджується безвізовий режим між Україною та ЄС, Четвертим київським місцевим центром було розроблено інформаційний буклет щодо порядку оформлення та видачі біометричного закордонного паспорта. Адже саме за наявності біометричного закордонного паспорту українці матимуть змогу подорожувати країнами-членами ЄС без віз.

 

Детальніше...

Відбувся семінар-тренінг на тему: «Захист майнових прав внутрішньо переміщених осіб»

Деталі

65 травня 2017 року в приміщенні Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні пройшов семінар-тренінг для працівників місцевих центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів на тему: «Захист майнових прав внутрішньо переміщених осіб».

Захід було організовано Першим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Громадською організацією «КримSoS»  за сприяння представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні.

Детальніше...

Виїзне консультування ветеранів війни в Українському госпіталі воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» в парку «Пуща водиця»

Деталі

pushcha1

5 травня 2017 року фахівці Четвертого київського місцевого центру здійснили виїзне консультування ветеранів війни в Українському госпіталі воїнів-інтернаціоналістів «Лісова поляна» в парку «Пуща водиця».

Детальніше...

Четвертий київський місцевий центр оголошує про початок прийому робіт на конкурс студентських есе з теми: «Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави»

Деталі

ese

Четвертий київський місцевий центр оголошує про початок прийому робіт на конкурс студентських есе з теми: «Права людини в механізмі розвитку України як демократичної та правової держави», який направлений на підвищення правової свідомості, культури та освіченості молоді.
До участі в Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів м. Києва, яким необхідно до 17 травня 2017 року заповнити онлайн-заявку на участь в конкурсі за наступним посиланням https://goo.gl/forms/f1qV2xw5A3ja9nko2 та надіслати файл з текстом есе на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Детальніше...

Більше статей...

  1. Фахівці Четвертого київського місцевого центру організували акцію «Велопатруль невідкладної безоплатної правової допомоги» в Національному комплексі «Експоцентр України» - ВДНГ
  2. Фахівці Четвертого київського місцевого центру спільно з працівниками Правобережного об'єднаного управління Пенcійного фонду України м. Києва та Голосіївської служби зайнятості провели для безробітних семінар з теми: «Легальна зайнятість»
  3. Участь фахівців Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у консультуванні під час проведення «Ярмарки професій»
  4. У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами
  5. В Першому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся семінар щодо положень Кримінального процесуального кодексу
  6. Майбутніх фахівців кримінально-виконавчої системи познайомили з становленням та розвитком національної системи безоплатної правової допомоги
  7. Першим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено лекцію на тему: «Державні електронні онлайн-сервіси: практика використання для майбутніх юристів»
  8. Відбувся cемінар для учнів Спеціалізованої школи 173 на тему: «Моя майбутня професія»
  9. Третім київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розроблено інформаційний буклет на тему: «Позбавлення батьківських прав одного із батьків»
  10. Першим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розроблено інформаційний буклет щодо отримання Картки киянина
   

banner am

   

career

   

grafik

   

logo openeurope

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
 

   

Ми у соціальних мережах  

   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua