Екскурсія для студентів до Оболонського суду

Деталі

mail.legalaid.gov15 листопада 2017року в рамках меморандуму про співпрацю з МВС спеціалісти Другого київського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги організували екскурсію до Оболонського суду для студентів Юридичних клінік. 

Детальніше...

Людям з інвалідністю розповіли про їх право на справедливий суд

Деталі

mail.legalaid.gov14 та 15 листопада 2017 року, задля підвищення правової спроможності людей з інвалідністю у доступі до правосуддя, в Київському міському палаці ветеранів відбувся навчальний семінар «Право на справедливий суд для осіб з обмеженою можливістю».

Детальніше...

Відбувся тренінг для працівників юридичних служб центральних органів виконавчої влади

Деталі

23635674 170006206918470 1015228195 n15 листопада 2017 року в приміщенні Інституту права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України відбувся тренінг для працівників юридичних служб центральних органів виконавчої влади «Надання безоплатної правової допомоги в кримінальних та цивільних справах».

Детальніше...

Увага!!! Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Правозахисники Києва та Кривого Рогу обмінювалися досвідом реалізації правопросвітницьких проектів

Деталі

received 148400210167989315 листопада 2017 року в місті Києві відбувся круглий стіл «Роль молоді в становленні та розвитку правозахисного руху в Україні», який був спрямований на поширення інформації про кращі практики надання правничої допомоги та досвіду реалізації правопросвітницьких проектів.

Детальніше...

Відбувся «Форум соціально-економічного розвитку Київщини»

Деталі

2308 листопада 2017 року в готелі «Братіслава» за адресою: м. Київ, вул. А. Малишка,1 відбувся «Форум соціально-економічного розвитку Київщини», організований Громадською організацією «Кримська Діаспора», яка реалізовує проект «IDPhub- простір громадської освіти» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся».

Детальніше...

Круглий стіл на тему: «Доступ до правосуддя осіб з порушенням психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні»

Деталі

IMG 07928 листопада 2017 року в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» представники ГПО «Права людини» провели круглий стіл «Доступ до правосуддя осіб з порушенням психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями в Україні». У цьому заході взяли участь директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві Оксана Василяка, директор Четвертого київського місцевого центру з надання БВПД Сергій Бреус, начальник відділу правової інформації та консультацій Першого київського місцевого центру з надання БВПД Павло Попович та начальник відділу представництва Третього київського місцевого центру з надання БВПД Владислав Шкурко.

Детальніше...

Лекція для учнів на тему «Безвізовий режим для українців в країни ЄС»

Деталі

20171107 1410367 листопада 2017 року у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну (вул. Шепелєва, 3) відбулася лекція для учнів на тему «Безвізовий режим для українців в країни ЄС», організована Першим київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Киян навчатимуть боротися з хабарництвом у міських вишах
  2. Нацполіція не здійснила інформування про затриманих у Києві футбольних вболівальників, - Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у м. Києві
  3. Конкурс учнівських есе «Правова обізнаність людини – ознака її захищеності»
  4. Інформаційно-просвітницький тренінг для учнів Київського регіонального вищого професійного училища будівництва
  5. Робоча зустріч зі слідчими Голосіївського УП ГУНП України в місті Києві
  6. Переговори про співпрацю
  7. Щодо затримань в нічному клубі Києва в ніч з 27 на 28 жовтня 2017 року
  8. Круглий стіл на тему: «Як органи місцевого самоврядування та держава можуть відповісти на правові потреби громади?»
  9. Щодо продовження надання правової допомоги Януковичу В.Ф.
  10. Зустріч зі студентами Київського національного університету внутрішніх справ
   

banner am

   

career

   

grafik

   

logo openeurope

   

logo fullsize

   
   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
 

   

Ми у соціальних мережах  

   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua