Проведено семінар на тему: «Дії захисника під час спеціального (заочного) досудового розслідування кримінальних правопорушень і судового розгляду. Порядок застосування нормативно-правових актів та практики ЄСПЛ».

Деталі

image224 березня 2017 року в Третьому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар на тему: «Дії захисника під час спеціального (заочного) досудового розслідування кримінальних правопорушень і судового розгляду. Порядок застосування нормативно-правових актів та практики ЄСПЛ».

Детальніше...

Практична зустріч із адвокатами

Деталі

attach 63625980922598257323 березня 2017 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві відбулась практична зустріч із адвокатами, які надають БВПД в цивільних та адміністративних справах, а також фахівцями місцевих центрів.

Детальніше...

Робоча зустріч зі слідчими Дарницького управління поліції

Деталі

image002 26023 березня 2017 року в Дарницькому УП ГУНП в м. Києві відбулась робоча зустріч представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у місті Києві та адвокатів системи БВПД з керівництвом та співробітниками управління поліції.
Під час зустрічі обговорено підсумки роботи за 2016 рік щодо надання правової допомоги в кримінальному і адміністративному процесі та дотримання Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, який затверджений постановою Кабінету міністрів України №1363 від 28 грудня 2011 року.

Детальніше...

Підписання Меморандуму про спільну діяльність з Громадською організацією «Союз «Золотий Вік України»

Деталі

IMG 20170320 12380920 березня 2017 року у Першому київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося підписання Меморандуму про спільну діяльність між Центром та Громадською організацією «Союз «Золотий Вік України».
Метою співпраці є доступ до правової допомоги вразливих категорій населення, забезпечення доступу до правосуддя та проведення спільних заходів у сфері соціальної та правової захищеності громадян.

Детальніше...

Відбувся семінар на тему: «Захист прав інтелектуальної власності на торгівельну марку»

Деталі

image 0 02 05 3e06d87d603337f45febdaa828bc2910292e4deaa4f0b15d4adc8163afe903de V17 березня 2017 року Третім київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги був організований семінар для співробітників та адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги, на тему: «Захист прав інтелектуальної власності на торгівельну марку», лектором якого виступив адвокат, кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Інституту держави та права НАН України, радник з юридичних питань ГО «Всеукраїнський союз реформаторів» – Нерсесян Армен Сабірович.

Детальніше...

   

banner am

   

career

   

Reyestr GO

   

Анкетування представників ГО  

4

   

peremishcheni

   

ATO

   
   
DNA 219x116
   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   
 

   

Ми у соціальних мережах  

   
© 2014 Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua